Lode a člny Sealine

Nové plavidlá

Sealine
Spoločnosť SEALINE riadia ľudia s naozajstným nadšením pre plavbu. Zamestnanci sú vysoko kvalifikovaní a mnohí z nich sú sami morskými nadšencami. Sú to špecialisti vo svojich odboroch, čo zahŕňa všetko: od foriem - výroby, prácu s drevom a kovmi, čalúnenie, lamináciu, návrhy interiérov a námornej architektúry, teda od rysovacej dosky až po hotový výrobok.
Naše súčasné priestory sú na postavené v obrovskom priestore, kde okrem výrobných hál je jedno z najmodernejších dizajnových a vývojových centier na svete. Sealine je jedným z najvýznamnejších a najväčších európskych staviteľov luxusných lodí. Modelový rady značky SEALINE zahŕňajú spolu 11 modelov od 35 až 60 ft od športových lodí a motorových lodí Flybridge až po luxusné motorové jáchty. SEALINE má zastúpenie po celom svete a neustále sa snaží o expanziu do nových oblastí.
Značka SEALINE pri svojich modeloch kombinuje funkčnosť vrátane inteligentného dizajnu a vycibrenosť v spoločnosti, v ktorej zažijete veľa dobrodružstiev, prežijete skutočný relax a vychutnáte si neobyčajný luxus. Počas posledných troch desaťročí je značka Sealine uznávaná pre mnohé, často jedinečné inovácie, s ktorými vniesli revolúciu a tým zvýšili priemyselné štandardy.