Lode a člny Sealine

Nové plavidlá

Sealine
Spoločnosť SEALINE riadia ľudia s naozajstným nadšením pre plavbu. Zamestnanci sú vysoko kvalifikovaní, a mnohí z nich sú sami morskými nadšencami. Sú to špecialisti vo svojich odboroch, čo zahŕňa všetko od foriem-výroby, prácu z drevom a kovmi, čalúnenie, lamináciu, návrhy interiérov a námornej architektúry teda od rysovacej dosky až po hotový výrobok.
Naše súčasné priestory sú na postavené v obrovskom priestore, kde okrem výrobných hál je jedno z najmodernajších dizajnových a vývojových centier na svete. Sealine je jedným z najvýznamnejších a najväčších európskych staviteľov luxusných lodí. Modelový rady značky SEALINE zahŕňajú spolu 11 modelov od 35 až 60 ft od športových lodí a motorových lodí Flybridge až po luxusné motorové jáchty. SEALINE má zastúpenie po celom svete a neustále sa snaží o expanziu do nových oblastí.
Značka SEALINE pri svojich modeloch kombinuje funkčnosť s vystúpení, vrátane inteligentného dizajnu a vycibrenosti v spoločnosti, ktorej zažijete veľa dobrodružstviev, prežijete skutočný relax a vychutnáte neobyčajný luxus. Počas posledných troch desaťročí je značka Sealine uznanávaná pre mnohé, často jedinečné inovácie, s ktorými v niesli revolúciu at ým zvýšili priemyselné štandardy.