Lode a člny Bayliner

Nové plavidlá

Bayliner

V dnešnej dobe popularita BAYLINER je takmer bezkonkurenčná, a tomu svedčia aj výsledky, ktoré sú nepopierateľné. V posledných 10 rokov sa stala najpredávanejšou značkou na svete.
Z produktového radu najpredávanejšou loďou je BAYLINER BowRider175.
Značka BAYLINER predstavuje históriu vodcovstva a silnú kvalitu. Dôraz sa kladie na hodnotu a kvalitu lodí, preto táto mocná značka je a aj naďalej zostáva lídrom a inovátorom v celosvetovom námornom priemysle. BAYLINER tvrdo pracuje na stavaní lodí, ktoré sú ľahko ovládateľné a vysoko spoľahlivé, aby získal spokojnosť svojich zákazníkov.
Všetky plavby sú navrhnuté na základe potrieb milovníkov námorníctva. Vodné športy, alebo relaxovanie pri nádhernom zálive, BAYLINER je postavený univerzálne pre uspokojenie rôznych potrieb.
Zároveň charakteristika BAYLINER spočíva v bezpečnosti a jednoduchosti. Na všetkých modeloch kokpit je vytvorený hlboko v tele lode s vysokým zábradlím. Palubná doska je ľahko zrozumiteľná, a spolu s Mercury pohonom, ktorý má spoľahlivý výkon, zabezpečujú istotu u kormidla.
Materská spoločnosť BAYLINER je Brunswick Corp., ktorá sa stala Nr.1 výrobcom lodí na svete. Brunswick Corp. má 160-ročné skúsenosti a históriu v oblasti rekreačného priemyslu. Dokonca vo svojej triede poskytne najlepšiu záruku. Na trup každej modelovej rady sa vzťahuje doživotná garancia. Zároveň na Mercury pohony sa vzťahuje dvojročná záruka.
BAYLINER neúnavne buduje svoju celosvetovú sieť predajcov, vďaka tomu sa nachádza na 2. mieste TOP 100 dealerov.
V posledných 4 rokov táto silná značka získala neuveriteľne veľa ocenení na medzinárodnom CSI Awarde. Najprestížnejšie ocenenie dostal od Medzinárodnej námornej asociácie.
BAYLINER - ...mať skúsenosti, mať istotu...stojí to za to!